• Ny og spennende kompakt bysykkel med 20″ hjul
• Kraftig Shimano EP6-motor
• Eksepsjonell lastekapasitet med bagasjebærere både foran og bak
• Enkel håndtering, ideell for garasjer og sykkelboder
• Perfekt for hverdagslige oppgaver som å hente i barnehagen og handle på vei hjem
DBS Turteldue er en innovativ sykkel fra DBS som har blitt designet for å passe perfekt i byen. Dens kompakte ramme og 20″ hjul gjør den utrolig smidig og effektiv i urbane omgivelser, og gjør at den lett kan oppbevares i trange rom som garasjer og sykkelboder. Kraftfulle Shimano EP6-motoren (85 Nm) gir denne kompakte sykkelen et imponerende driv, mens de omfattende lastemulighetene sørger for at ingen oppgave er for stor. Trenger du å plukke opp barna i barnehagen og handle mat på vei hjem? Det blir en lek med Turteldue. Med bagasjebærere både foran og bak, kan du enkelt og raskt feste barnestoler, kurver, vesker og bager med bare et enkelt klikk. DBS Turteldue er ikke bare en sykkel, det er din nye partner for en effektiv hverdag.
Maks totalvekt på sykkel: 120 kg
Spesifikasjoner
| Motor | Shimano EP6, 85 Nm |
| Batteri | Egoing 504 Wh |
| Display | Shimano Steps SC-E5000 |
| Gruppesett | Shimano® Nexus 5® |
| Kassett | 24T |
| Kjede | KMC Z610RB |
| Kransett | 38T, 170 mm |
| Bakgir | Shimano Nexus 5 |
| Girskifter | Shimano® Nexus® 5 |
| Bremser | Shimano MT-201 foran, Pedalbremse bak |
| Ramme | Aluminium |
| Gaffel | Stiv Gaffel |
| Hjul/felg | 20″, Dobbelbunnet |
| Dekk | 3.0″ |
| Sete | Selle Royal |
| Setepinne | 34.9×440 mm |
| Lys | Front og Baklykt |
| Lås | Axa Block XXL |
| Holker | Spectra Confo Ergonomic |
| Stem | JD-ST128A 80 mm |
| Støtte | Sentermontert |
| Pedaler | Inkludert |
| Bagasjebærer | Aluminium med AVS |
| Farge | Grønn |
| Tilgjengelige størrelser | 44 cm |
| Netto vekt | 25.15 kg |




Delbetaling fra
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.