• Innovativ longtail design for effektivitet og fleksibilitet
• Svært gode lastemuligheter med AVS system
• Enkelt bytte mellom vesker, kurver, sekker og lastebrett med ett klikk
• Kraftig Shimano EP6 Cargo motor gjør motbakker til en lek
• Ideell for de som søker et miljøvennlig alternativ til bilen
Vi er stolte av å introduserer DBS Pelikan, sykkelen for effektive hverdagsreiser. Denne innovative longtail-sykkelmodellen gir deg fleksibiliteten og kapasiteten du trenger for å transportere alt fra handleposer til tungt utstyr, og det med bare ett enkelt klikk, takket være det unike AVS-systemet. Selv når sykkelen er fullastet, vil den kraftige Shimano EP6 Cargo-motoren gjøre enhver motbakke til en lek. Pelikan er designet for deg som ønsker å minimere bilbruk og maksimere miljøvennlighet og praktisk i hverdagen. Designet og produsert i Varberg, Sverige, er DBS Pelikan et kortreist og bærekraftig transportalternativ. Med DBS Pelikan, kan du nyte en effektiv, fleksibel og miljøvennlig hverdag.
En elsykkel som egner seg godt til transport av 2 barn.
Maks lastekapasitet bagasjebrett: 70 kg
Maks totalvekt på sykkel: 210 kg
Spesifikasjoner
| Motor | Shimano EP6 CRG, 85 Nm |
| Batteri | Egoing 504 Wh |
| Display | Shimano Steps SC-EN500 |
| Gruppesett | Shimano® Nexus 5® |
| Kassett | 24T |
| Kjede | KMC Z610RB |
| Kransett | 38T, 170 mm |
| Bakgir | Shimano Nexus 5 |
| Girskifter | Shimano® Nexus® 5 |
| Bremser | MT401 med BR-MT420 4 stempel 180 mm |
| Ramme | Aluminium |
| Gaffel | Stål, Rigid |
| Hjul/felg | 20″, Dobbelbunnet |
| Dekk | 3.0″ |
| Sete | Selle Royal |
| Setepinne | 34.9×440 mm |
| Lys | Front og Baklykt |
| Holker | Spectra Confo Ergonomic |
| Stem | JD-ST128A 80 mm |
| Støtte | Sentermontert |
| Pedaler | Inkludert |
| Bagasjebærer | Aluminium med AVS |
| Farge | Blå |
| Tilgjengelige størrelser | 44 cm |
| Netto vekt | 44 kg |








Delbetaling fra
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.