• Premiumfølelse med komfortabel, oppreist sittestilling
• Lavt og romslig trinn for enkel montering og demontering
• Kraftig Bosch Performance Line motor med opptil 75 Nm dreiemoment
• 4 assistansemoduser med smart LED-fjernkontroll
• Nye generasjonen Intuvia-skjerm med smarte funksjoner
• 5-posisjoners Shimano Nexus girsystem
• 500 Wh batteri og kabler pent skjult i rammen
• Inkluderer bagasjebrett med klikkfester og kurv
• Ergonomiske håndtak og komfortsadel med elastomer
• Låsbar dempet forgaffel for tilpasningsdyktig komfort
• Punkteringsfrie 2.4 dekk egnet for flersesongsykling
• Sikker belysning med frontlys, bremselys og reflekser
• Fotbremse kombinert med hydrauliske skivebremser foran
• Utstyrt med godkjent rammelås
DBS Linerle tar kvalitet og komfort til det neste nivået. Denne premium bysykkelen gir en behagelig, oppreist sittestilling med maksimal komfort, takket være ergonomiske håndtak og en komfortsadel med elastomer. Den kraftige Bosch Performance Line motoren gir kraften du trenger for å ta opp, i motvind og når du kjører med last. Med fem forskjellige girposisjoner og fire assistansemoduser, kan du tilpasse sykkelen til ditt behov. Den nye generasjonen Intuvia-skjerm gir deg all informasjonen du trenger, samt ekstra smarte funksjoner når den er koblet til telefonen din. Med en låsbar dempet forgaffel og punkteringssikre 2.4 dekk, tilbyr DBS Linerle enestående komfort, uansett hvor du velger å sykle. Og for din sikkerhet, er Linerle utstyrt med en fotbremse i kombinasjon med hydrauliske skivebremser foran, samt en godkjent rammelås. Denne elsykkelen er designet, utviklet og bygget i Varberg på den svenske vestkysten, akkurat som resten av elsyklene i DBS sortimentet.
Spesifikasjoner
| Motor | Bosch Performance Line, 75 Nm |
| Batteri | Bosch 500 Wh |
| Display | Bosch Kiox, LED Remote |
| Gruppesett | Shimano® Nexus 5® |
| Kassett | 24T |
| Kjede | KMC RB Z610HXRB |
| Kransett | 38T, 170 mm |
| Bakgir | Shimano Nexus 5 |
| Girskifter | Shimano® Nexus® 5 Revo |
| Bremser | Shimano® Bak:Navbrems Front:Hydraulisk Skivebrems. Shimano® |
| Ramme | Aluminium |
| Gaffel | Stiv gaffel |
| Hjul/felg | 28″, Dobbelbunnet |
| Dekk | Spectra Pergo Premium Reflex 47-622 |
| Sete | Spectra Fluito |
| Setepinne | Aluminium Svart 31.6×350 |
| Lys | Herrmans MR4 LED 100-120 Lumen /Spectra LED med Bremselys |
| Lås | AXA Imenso |
| Holker | Herrmans Clik Ergonomiskt Låsbart |
| Stem | Aluminium, Justerbar |
| Støtte | Atran Parko, Justerbar, Optimal Support |
| Pedaler | Inkludert |
| Bagasjebærer | Aluminium med AVS |
| Farge | Rød |
| Tilgjengelige størrelser | 50 cm, 53 cm |
| Netto vekt | 29.5 kg |




Delbetaling fra
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.