Utforsk grenser med DBS Tiur B6.1
DBS Tiur er en imponerende e-MTB, som passer perfekt til deg som trives best på sykkelturer på røffe grusveier. En stor og kraftig dempergaffel fra velkjente SR Suntour gjør at du får en behagelig kjøreopplevelse og maksimal bakkekontakt, selv på ujevnt underlag.
Elsykkelens store batteri på 630 Wh gir deg ekstra lang rekkevidde, slik at du kommer deg lenger ut i marka og kan utforske nye veier og stier. Kvalitetsmotoren fra Shimano gjør at motbakker går lett som en lek, og gjør skogsturen til en mer avslappende opplevelse på sykkelsetet.
Med integrerte skruefester for både flaskeholdere og sykkelvesker, samt mulighet for montering av bagasjebærer foran, har du alltid plass til det nødvendige utstyret – enten du skal på langtur eller bare trenger en robust partner til hverdagslogistikken.
Maks totalvekt på sykkel: 155 kg
.
Spesifikasjoner
| Motor | Shimano E6100, 60 Nm |
| Battery | Egoing 630 Wh |
| Display | Shimano LCD |
| Gruppesett | Shimano CUES 11 speed |
| Kassett | CS-LG400, 11 speed |
| Kjede | Shimano® LG-500 |
| Kransett | 38T, 170 mm |
| Bakgir | Shimano Cues |
| Girskifter | N/A |
| Bremser | Hydrauliske skivebremser |
| Ramme | Aluminium |
| Gaffel | SC Suntour XCR34 |
| Hjul/felg | 29″ |
| Dekk | TEC 29×2.35, Kevlar protection |
| Sete | TEC Obvius 177 |
| Setepinne | 31.6×350 mm |
| Lys | N/A |
| Lås | N/A |
| Holker | Tec Sport |
| Stem | 31.8 mm, Viper 0° 45 mm |
| Støtte | Klargjort for bakmontert |
| Pedaler | Inkludert |
| Bagasjebærer | N/A |
| Farge | Brun |
| Tilgjengelige størrelser | 47 cm, 50 cm |
| Netto vekt | 22.67 kg |












Delbetaling fra
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.