• Sporty, lett og designet for høy ytelse med trådløs teknologi
• Kompakt design med aerodynamiske rammer
• Utstyrt med Bosch’s nyeste smarte elsykkelsystem, med et dreiemoment på 75 Nm
• 11-delt Shimano XT girgruppe for presis girskifte
• Hydrauliske skivebremser fra Shimano for optimal sikkerhet
• Komfortabel sittestilling med justerbar stamme og dempegaffel
• Utstyrt med bagasjebærer, foran og bak, samt integrerte bremselys og kvalitetslys foran
• Punkteringssikre Spectra Pergo-dekk optimalisert for pendling
DBS Vandrefalk er den nyeste kvalitetspendleren som kombinerer høy ytelse med komfort og design. Den reagerer raskt og kraftfullt når du oppfordrer til handling. Det nye intuvia smart-systemet fra Bosch gir høy presisjon og mange smarte funksjoner. Med en aerodynamisk ramme som skjuler det kraftige 500 Wh batteriet fra Bosch, gir Vandrefalk et rent og premium uttrykk. Med lett rullende, punkteringssikre Spectra Pergo-dekk og stilige skjermer, er Vandrefalk optimalisert for komfortabel pendling i alle vær. Når du parkerer sykkelen, lås den med den godkjente låsen i rammen, komplett med en tilhørende plug-in lås for ekstra sikkerhet. DBS Vandrefalk er designet, utviklet og bygget i Varberg på den svenske vestkysten, kortreist og bærekraftig.
Spesifikasjoner
| Motor | Bosch Performance Line, 75 Nm |
| Batteri | Bosch 500 Wh |
| Display | Bosch Intuvia |
| Gruppesett | Shimano® Deore XT® 1×11 |
| Kassett | Shimano® Deore 11-42T |
| Kjede | Shimano® LG-500 |
| Kransett | 38T, 170 mm |
| Bakgir | Shimano® XT® |
| Girskifter | Shimano® XT |
| Bremser | Shimano MT201, Disc 180/160 |
| Ramme | Aluminium |
| Gaffel | Suntour Nex-NLO |
| Hjul/felg | 28″, Dobbelbunnet |
| Dekk | Spectra Pergo Premium Reflex 44-622 |
| Sete | Tec Obvius 177 |
| Setepinne | Tec Obvius Aluminium 31.6×350 |
| Lys | Herrmans MR4 LED 100-120 Lumen /Spectra LED med Bremselys |
| Lås | AXA Solid + |
| Holker | Tec Sport |
| Stem | Aluminium, Justerbar |
| Støtte | Atran Parko, Justerbar, Optimal Support |
| Pedaler | Inkludert |
| Bagasjebærer | Aluminium med AVS |
| Farge | Blå |
| Tilgjengelige størrelser | 53 cm, 58 cm |
| Netto vekt | 27 kg |








Delbetaling fra
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.